+40 31 401 63 01 office@eastelectric.ro

Contact

Adresa

B-dul Basarabia nr. 256, Sector 3,
Bucuresti, C.P. 030352

Telefon

+40 31 401 63 01
+40 740 306 619

Email/Fax

office@balluff.com.ro
+40 31 401 63 02

Formular de Contact

8 + 5 =

Companie

Capital social: 11.600 RON
Cod Fiscal: RO 473645
Registrul Comertului: J 40 / 3846 /1991
Cont: RO41 BACX 0000 0045 7920 4000
Banca: UniCredit Tiriac Bank Sa Marasesti
Cont: RO06 RNCB 0077 0502 4488 0001
Banca: BCR sector 6
Cont: RO63RZBR0000060015004480
Banca: Raiffeisen Bank
Cont: RO76 BRDE 410S V094 8586 4100
Banca: BRD GSG SA SUC ACADEMIEI
Cont: RO41 BACX 0000 0045 7920 4000
Banca: UniCredit Bank SA Rosetti
Cont: RO36 TREZ 7005 069X XX00 3009
A.T.C.P Municipiul Bucuresti.

Divizii

Divizia Electrica
+40 744 372 788
E-mail: electrica@eastelectric.ro

Divizia Tehnologie de montaj si transfer
+40 (0) 744 372 788
E-mail: tehnologie_montaj@eastelectric.ro

Divizia Tehnologie liniara
+40 (0) 740 306 616
E-mail: tehnologie_liniara@eastelectric.ro

Divizia Pneumatica
+40 740 306 616
E-mail: pneumatica@eastelectric.ro

Divizia Hidraulica
+40 740 306 616
E-mail: hidraulica@eastelectric.ro

Senzori pentru automatizari – Balluff
+40 740 306 615
E-mail: senzori@eastelectric.ro

Agenti teren

Zona 1: Alexandrina Aioanei
+40 740 306 616
alexandrina.aioanei@eastelectric.ro

Zona 2: Gheorghe Balasan
+40 751 517 573
gheorghe.balasan@eastelectric.ro

Zona 4 si partial 3 (TM, AD + HD): Alexandru Stiube
+40 751 517 566
alexandru.stiube@balluff.com.ro

Zone 5 si partial 3 (BH+AB): Frigyes Marton
+40 751 051 918
f.marton@eastelectric.ro

GLOBAL TECHNIC este distribuitor autorizat BALLUFF pentru
judetele: Sibiu, Hunedoara, Caras-Severin, Timis, Arad, Alba si Mures.
Tel: +40 745 183 777